2017-2018 Eğitim Öğretim yılı bahar yarıyılı ders programlarını bu linkten indirebilirsiniz!

 

TERCAN MESLEK YÜKSEKOKULU
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
SOSYAL HİZMETLER VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ
                                                                                              SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 1.SINIF SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 2.SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50 Sosyal Hizmet Mevzuatı 01 İ.AKEREN
10:00 10:50 Sosyal Hizmet Mevzuatı 01 İ.AKEREN
11:00 11:50 Sosyal Hizmet Mevzuatı 01 İ.AKEREN
13:00 13:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Engellilere Sosyal Hizmet 01 İ.AKEREN
14:00 14:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Engellilere Sosyal Hizmet 01 İ.AKEREN
15:00 15:50 Toplumsal Kalkınma ve Sos. Hizmet 01 İ.AKEREN
16:00 16:50 Toplumsal Kalkınma ve Sos. Hizmet 01 İ.AKEREN
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Türkiyenin Topl. Ve Ekono.Yapısı 01 E.CANALAN
10:00 10:50 Türkiyenin Topl. Ve Ekono.Yapısı 01 E.CANALAN İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
11:00 11:50 Türkiyenin Topl. Ve Ekono.Yapısı 01 E.CANALAN İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
14:00 14:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
15:00 15:50 Aile ve Çocuk Sosyal Hizmet 01 E.CANALAN Engellilere Sosyal Hizmet 02 İ.AKEREN
16:00 16:50 Aile ve Çocuk Sosyal Hizmet 01 E.CANALAN
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Psikolojiye Giriş 01 İ.AKEREN Yoksulluk ve Sosyal Hizmet 02 E.CANALAN
10:00 10:50 Psikolojiye Giriş 01 İ.AKEREN Yoksulluk ve Sosyal Hizmet 02 E.CANALAN
11:00 11:50 Psikolojiye Giriş 01 İ.AKEREN Yoksulluk ve Sosyal Hizmet 02 E.CANALAN
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Yaşlılara Sosyal Hizmet 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Yaşlılara Sosyal Hizmet 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 İletişim 01 F. AKAR Yaşlılara Sosyal Hizmet 02 İ.AKEREN
16:00 16:50 İletişim 01 F. AKAR
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Sosyal Sorunlar 02 E.CANALAN
10:00 10:50 İstatistik 01 P. IŞIKOĞLU Sosyal Sorunlar 02 E.CANALAN
11:00 11:50 İstatistik 01 P. IŞIKOĞLU Sosyal Sorunlar 02 E.CANALAN
13:00 13:50 Göçmen ve Sığınmacılara Sos. Hizmet 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Göçmen ve Sığınmacılara Sos. Hizmet 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Etkili ve Güzel Konuşma 01 E.CANALAN Göçmen ve Sığınmacılara Sos. Hizmet 02 İ.AKEREN
16:00 16:50 Etkili ve Güzel Konuşma 01 E.CANALAN
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50 Kentl.Kentsel Sorunl. ve Sos. Hiz. 02 E.CANALAN
10:00 10:50 Kentl.Kentsel Sorunl. ve Sos. Hiz. 02 E.CANALAN
11:00 11:50 Kentl.Kentsel Sorunl. ve Sos. Hiz. 02 E.CANALAN
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50

 

 BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİKBÖLÜMÜ
                                                                     BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
BÜRO YÖNETİMİ PROGRAMI 1. SINIF BÜRO YÖNETİMİ PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Makro Ekonomi 08 A.ÖZDEMİR
11:00 11:50 Makro Ekonomi 08 A.ÖZDEMİR
13:00 13:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Protokol Yönetimi 02 T. ALA
14:00 14:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Protokol Yönetimi 02 T. ALA
15:00 15:50 Yönetim Organizasyon 08 T.SÖKMEN
16:00 16:50 Yönetim Organizasyon 08 T.SÖKMEN
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
11:00 11:50 İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Bilg. Muhasebe Yazılımları Blab-I T.ALA
14:00 14:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Bilg. Muhasebe Yazılımları Blab-I T.ALA
15:00 15:50 Mesleki Yazışmalar Blab-II A.ÖZDEMİR Araştırma Yöntem ve Teknikleri 09 T.SÖKMEN
16:00 16:50 Mesleki Yazışmalar Blab-II A.ÖZDEMİR Araştırma Yöntem ve Teknikleri 09 T.SÖKMEN
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Ofis Programaları Blab-I F. ÇAĞLAR Kamu ve Özel Kesim Yapısı 09 A.ÖZDEMİR
10:00 10:50 Ofis Programaları Blab-I F. ÇAĞLAR Kamu ve Özel Kesim Yapısı 09 A.ÖZDEMİR
11:00 11:50 Ofis Programaları Blab-I F. ÇAĞLAR Kamu ve Özel Kesim Yapısı 09 A.ÖZDEMİR
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Yönetici Asistanlığı 09 T.ALA
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ
15:00 15:50 İletişim 01 F. AKAR İnsan Kaynakları Yönetimi 09 T.ALA
16:00 16:50 İletişim 01 F. AKAR İnsan Kaynakları Yönetimi 09 T.ALA
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Yönetim Organizasyon 08 T.SÖKMEN
10:00 10:50 Dosyalama ve Arşivleme 08 A.ÖZDEMİR Bilg. Muhasebe Yazılımları Blab-I T.ALA
11:00 11:50 Dosyalama ve Arşivleme 08 A.ÖZDEMİR Bilg. Muhasebe Yazılımları Blab-I T.ALA
13:00 13:50 İstatistik 01 P. IŞIKOĞLU
14:00 14:50 İstatistik 01 P. IŞIKOĞLU
15:00 15:50 Mesleki Yazışmalar Blab-II A.ÖZDEMİR Yönetici Asistanlığı 08 T.ALA
16:00 16:50 Mesleki Yazışmalar Blab-II A.ÖZDEMİR Yönetici Asistanlığı 08 T.ALA
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50

 

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ
                                                   HALKLA İLİŞKİLER PROGRAMI
 HAFTALIK DERS PROGRAMI
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI                 1. SINIF HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI                         2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50 Halkla İlişkiler ve Tanıtım 09 Asiye N. ÇOBAN
10:00 10:50 Halkla İlişkiler ve Tanıtım 09 Asiye N. ÇOBAN
11:00 11:50 Halkla İlişkiler ve Tanıtım 09 Asiye N. ÇOBAN
13:00 13:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Protokol Yönetimi 02 T. ALA
14:00 14:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Protokol Yönetimi 02 T. ALA
15:00 15:50 Kitle İletişim Kuramları 09 Asiye N. ÇOBAN
16:00 16:50 Kitle İletişim Kuramları 09 Asiye N. ÇOBAN
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Sunu Teknikleri Blab-I F.ÇAĞLAR İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
11:00 11:50 Sunu Teknikleri Blab-I F.ÇAĞLAR İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
14:00 14:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
15:00 15:50 Araştırma Yöntem ve Teknikleri 09 T. SÖKMEN Mesleki Yabancı Dil-II (T) 10 T. ALA
16:00 16:50 Araştırma Yöntem ve Teknikleri 09 T. SÖKMEN Mesleki Yabancı Dil-II (T) 10 T. ALA
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Kurumsal İletişim 10 Zeynep EKMEKÇİ
10:00 10:50 Kurumsal İletişim 10 Zeynep EKMEKÇİ
11:00 11:50 Halkla ilişkiler Stratejileri 10 Zeynep EKMEKÇİ
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Halkla ilişkiler Stratejileri 10 Zeynep EKMEKÇİ
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Halkla ilişkiler Stratejileri 10 Zeynep EKMEKÇİ
15:00 15:50 İnsan Kaynakları Yönetimi 09 T.ALA
16:00 16:50 İnsan Kaynakları Yönetimi 09 T.ALA
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Halkla ilişkiler İçin Bilg. Uyg. Blab-II İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50 Halkla ilişkiler İçin Bilg. Uyg. Blab-II İ.GÜLÜŞ
11:00 11:50 Halkla ilişkiler İçin Bilg. Uyg. Blab-II İ.GÜLÜŞ
13:00 13:50 Medya Planlaması 10 İ.GÜLÜŞ
14:00 14:50 Medya Planlaması 10 İ.GÜLÜŞ
15:00 15:50 Medya Planlaması 10 İ.GÜLÜŞ
16:00 16:50 Reklamcılık ve Tanıtım 10 İ.GÜLÜŞ
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Reklamcılık ve Tanıtım 10 İ.GÜLÜŞ
11:00 11:50 Reklamcılık ve Tanıtım 10 İ.GÜLÜŞ
13:00 13:50 Haber ve Fotograf Teknikleri 10 İ.GÜLÜŞ
14:00 14:50 Haber ve Fotograf Teknikleri 10 İ.GÜLÜŞ
15:00 15:50 Haber ve Fotograf Teknikleri 10 İ.GÜLÜŞ
16:00 16:50 Haber ve Fotograf Teknikleri 10 İ.GÜLÜŞ

 

 

 

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ
                                                                                       İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
İSG PROGRAMI 1. SINIF İSG PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 İş ve Sosyal Güvenlik Huk. 03 P.S.IŞIKOĞLU
11:00 11:50 İş ve Sosyal Güvenlik Huk. 03 P.S.IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ İSG Mevzuatı 03 P.S.IŞIKOĞLU
14:00 14:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ İSG Mevzuatı 03 P.S.IŞIKOĞLU
15:00 15:50 İşçi Sağ. Güv. Yönetim Sis. 03 E.DEMİR
16:00 16:50 İşçi Sağ. Güv. Yönetim Sis. 03 E.DEMİR
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Etiketleme ve İşaretleme 12 P.S.IŞIKOĞLU
11:00 11:50 Etiketleme ve İşaretleme 12 P.S.IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
14:00 14:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
15:00 15:50 Ergonomi 03 E.DEMİR
16:00 16:50 Ergonomi 03 E.DEMİR
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Risk Etmenleri 12 P.S.IŞIKOĞLU
11:00 11:50 Risk Etmenleri 12 P.S.IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Kimyasallar ve Tehlikeleri 12 T. SÖKMEN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Kimyasallar ve Tehlikeleri 12 T. SÖKMEN
15:00 15:50 Endüstri Psikolojisi 03 P.S.IŞIKOĞLU
16:00 16:50 Endüstri Psikolojisi 03 P.S.IŞIKOĞLU
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 İş Sağlığı Güvenliği-I 03 E.DEMİR
11:00 11:50 İş Sağlığı Güvenliği-I 03 E.DEMİR
13:00 13:50 İstatistik 01 P. IŞIKOĞLU Risk Yön. ve Değerlendirm. 12 E.DEMİR
14:00 14:50 İstatistik 01 P. IŞIKOĞLU Risk Yön. ve Değerlendirm. 12 E.DEMİR
15:00 15:50 Kayıt Dışı Sektör ve İstihd. 03 P.S.IŞIKOĞLU Risk Yön. ve Değerlendirm. 12 E.DEMİR
16:00 16:50 Kayıt Dışı Sektör ve İstihd. 03 P.S.IŞIKOĞLU
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50 İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 12 E.DEMİR
14:00 14:50 İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları 12 E.DEMİR
15:00 15:50
16:00 16:50

 

 

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
                                                                               BİLGİSAYAR PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 1. SINIF BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Web Projesi Yönetimi Blab-I F.ÇAĞLAR
11:00 11:50 Web Projesi Yönetimi Blab-I F.ÇAĞLAR
13:00 13:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Sistem Analizi ve Tasarım Blab-I F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Sistem Analizi ve Tasarım Blab-I F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 Görsel Programlama-II Blab-I F.ÇAĞLAR
16:00 16:50 Görsel Programlama-II Blab-I F.ÇAĞLAR
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
11:00 11:50 İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Görsel Programlama-II Blab-III F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Görsel Programlama-II Blab-III F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 Mesleki Yabancı Dil-II (T) 10 T. ALA
16:00 16:50 Mesleki Yabancı Dil-II (T) 10 T. ALA
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ İnternet Programcılığı-II Blab-II F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ İnternet Programcılığı-II Blab-II F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 İletişim 01 F. AKAR
16:00 16:50 İletişim 01 F. AKAR
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50 İnternet Programcılığı-II Blab-I F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 İnternet Programcılığı-II Blab-I F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 Sistem Analizi ve Tasarım Blab-I F.ÇAĞLAR
16:00 16:50 Sistem Analizi ve Tasarım Blab-I F.ÇAĞLAR
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50

 

 

ELEKTRİK PROGRAMI
 HAFTALIK DERS PROGRAMI
ELEKTRİK PROGRAMI 1. SINIF ELEKTRİK PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Sözleşme Keşif ve Planı Elab T. SÖKMEN
11:00 11:50 Sözleşme Keşif ve Planı Elab T. SÖKMEN
13:00 13:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Sensörler Transdüserler Elab T. SÖKMEN
14:00 14:50 Türk Dili-II Online MURAT SİVRİ Sensörler Transdüserler Elab T. SÖKMEN
15:00 15:50
16:00 16:50
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
11:00 11:50 İSG (MYO SEÇMELİ) 02 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
14:00 14:50 Yabancı Dil-II Online E.KARABULUT Enerji ve Çevre 01 T. SÖKMEN
15:00 15:50
16:00 16:50
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Yüksek Gerilim Tekniği Elab RAFET ÖZDEN
10:00 10:50 Yüksek Gerilim Tekniği Elab RAFET ÖZDEN
11:00 11:50 Özel Tasarımlı Motorlar Elab RAFET ÖZDEN
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Özel Tasarımlı Motorlar Elab RAFET ÖZDEN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online ERDEM YAVUZ Bilg. Destekli Elk Projeleri Blab-III RAFET ÖZDEN
15:00 15:50 Bilg. Destekli Elk Projeleri Blab-III RAFET ÖZDEN
16:00 16:50 Bilg. Destekli Elk Projeleri Blab-III RAFET ÖZDEN
PERŞEMBE 08:00 08:50 Programlanabilir Lojik Kontrol Blab-III RAFET ÖZDEN
09:00 09:50 Programlanabilir Lojik Kontrol Blab-III RAFET ÖZDEN
10:00 10:50 Özel Tesisat Elab RAFET ÖZDEN
11:00 11:50 Özel Tesisat Elab RAFET ÖZDEN
13:00 13:50 Elektrik Bakım ve Arıza Analizi Elab RAFET ÖZDEN
14:00 14:50 Elektrik Bakım ve Arıza Analizi Elab RAFET ÖZDEN
15:00 15:50 Programlanabilir Lojik Kontrol Blab-III RAFET ÖZDEN
16:00 16:50 Programlanabilir Lojik Kontrol Blab-III RAFET ÖZDEN
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50