TERCAN MESLEK YÜKSEKOKULU
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
SOSYAL HİZMETLER VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ
                                                                                                             SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI
                      HAFTALIK DERS PROGRAMI
SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 1.SINIF SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 2.SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50 Sosyal Hizmete Giriş 01 İ.AKEREN
10:00 10:50 Sosyal Hizmete Giriş 01 İ.AKEREN
11:00 11:50 Sosyal Hizmete Giriş 01 İ.AKEREN
13:00 13:50 Türk Dili -I Online M. A. AYVAZ İnsan Dav. ve Sos. Çevre 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Türk Dili -I Online M. A. AYVAZ İnsan Dav. ve Sos. Çevre 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Temel Hukuk 01 A.ÖZDEMİR
16:00 16:50 Temel Hukuk 01 A.ÖZDEMİR
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Afetlerde Sosyal Hizmet 02 E. CANALAN
10:00 10:50 Felsefeye Giriş 01 İ.AKEREN Afetlerde Sosyal Hizmet 02 E. CANALAN
11:00 11:50 Felsefeye Giriş 01 İ.AKEREN Halkla ilişkiler 02 F.AKAR
13:00 13:50 Felsefeye Giriş 01 İ.AKEREN Adli Sosyal Hizmet 02 E. CANALAN
14:00 14:50 Sosyolojiye Giriş 01 E. CANALAN Sosyal Pol.ve Sosyal Hiz Yön 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Genel Matematik 02 T.Ö. SÖKMEN
16:00 16:50 Genel Matematik 02 T.Ö. SÖKMEN
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel Ekonomi 01 A.ÖZDEMİR Adli Sosyal Hizmet 02 E. CANALAN
10:00 10:50 Genel Ekonomi 01 A. ÖZDEMİR Adli Sosyal Hizmet 02 E. CANALAN
11:00 11:50 Genel Ekonomi 01 A. ÖZDEMİR İnsan Dav. ve Sos. Çevre 02 İ.AKEREN
13:00 13:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online E. YAVUZ Sosyal Pol.ve Sosyal Hiz Yön 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online E. YAVUZ Sosyal Pol.ve Sosyal Hiz Yön 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Kriz Yönetimi 02 E. CANALAN
16:00 16:50 Kriz Yönetimi 02 E. CANALAN
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-I) Blab-I F. ÇAĞLAR
10:00 10:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-I) Blab-I F. ÇAĞLAR Sos.Hiz. Görüşmel. ilke ve Teknikl. 02 İ.AKEREN
11:00 11:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-I) Blab-I F. ÇAĞLAR Sos.Hiz. Görüşmel. ilke ve Teknikl. 02 İ.AKEREN
13:00 13:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-II) Blab-I F. ÇAĞLAR Madde Bağıml. ve Sos. Hizmet 02 E. CANALAN
14:00 14:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-II) Blab-I F. ÇAĞLAR Madde Bağıml. ve Sos. Hizmet 02 E. CANALAN
15:00 15:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-II) Blab-I F. ÇAĞLAR Girişimcilik 01 T.ALA
16:00 16:50 Girişimcilik 01 T.ALA
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Sosyolojiye Giriş 01 E. CANALAN Halkla İlişkiler 02 F.AKAR
11:00 11:50 Sosyolojiye Giriş 01 E. CANALAN Halkla İlişkiler 02 F.AKAR
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Çocuk Suçluluğu ve Sos.Hiz. 02 E. CANALAN
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Çocuk Suçluluğu ve Sos.Hiz. 02 E. CANALAN
15:00 15:50
16:00 16:50
                                                                                           MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ
                                                                                       İS SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI
                   HAFTALIK DERS PROGRAMI
İŞ SAĞ. VE GÜV.PROGRAMI 1. SINIF İŞ SAĞ. VE GÜV.PROGRAMI 2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Temel Fizik 03 T.Ö.SÖKMEN
11:00 11:50 Temel Fizik 03 T.Ö.SÖKMEN
13:00 13:50 Türk Dili -I Online M. A. AYVAZ TAŞIMA VE DEPOLAMA 12 P.IŞIKOĞLU
14:00 14:50 Türk Dili -I Online M. A. AYVAZ TAŞIMA VE DEPOLAMA 12 P.IŞIKOĞLU
15:00 15:50 MESLEKİ YABANCI DİL 02 P.IŞIKOĞLU
16:00 16:50 MESLEKİ YABANCI DİL 02 P.IŞIKOĞLU
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II E.DEMİR
10:00 10:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II E.DEMİR
11:00 11:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II E.DEMİR
13:00 13:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş 03 P.IŞIKOĞLU ARAMA VE KURTARMA BİLGİSİ 12 T.Ö.SÖKMEN
14:00 14:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş 03 P.IŞIKOĞLU ARAMA VE KURTARMA BİLGİSİ 12 T.Ö.SÖKMEN
15:00 15:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR Girişimcilik 01 T.ALA
16:00 16:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR Girişimcilik 01 T.ALA
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel Kimya 03 T.Ö.SÖKMEN
10:00 10:50 Genel Kimya 03 T.Ö.SÖKMEN
11:00 11:50 Makine ve Techizatta İSG 03 E.DEMİR ARAMA VE KURTARMA BİLGİSİ 12 T.Ö.SÖKMEN
13:00 13:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online E. YAVUZ YAPI İŞLERİNDE İSG 12 E.DEMİR
14:00 14:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online E. YAVUZ YAPI İŞLERİNDE İSG 12 E.DEMİR
15:00 15:50 YANGIN VE YANGINDAN KORUNMA 12 T.Ö.SÖKMEN
16:00 16:50 YANGIN VE YANGINDAN KORUNMA 12 T.Ö.SÖKMEN
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 2 12 P.IŞIKOĞLU
10:00 10:50 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 2 12 P.IŞIKOĞLU
11:00 11:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş 12 P.IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Matematik 01 T.Ö.SÖKMEN SAĞLIK KURUMLARINDA İSG 12 E.DEMİR
14:00 14:50 Matematik 01 T.Ö.SÖKMEN SAĞLIK KURUMLARINDA İSG 12 E.DEMİR
15:00 15:50 Makine ve Techizatta İSG 12 E.DEMİR
16:00 16:50 Makine ve Techizatta İSG 12 E.DEMİR
CUMA 08:00 08:50 12
09:00 09:50 12
10:00 10:50 MADEN İŞLERİNDE İSG 12 E.DEMİR
11:00 11:50 MADEN İŞLERİNDE İSG 12 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER İLKYARDIM 12 E.DEMİR
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER İLKYARDIM 12 E.DEMİR
15:00 15:50 12
16:00 16:50 12
                                                                   BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ
                                                         BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI
                HAFTALIK DERS PROGRAMI
BÜRO YÖNETİMİ PROGRAMI 1. SINIF BÜRO YÖNETİMİ PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel İşletme 02 T. ALA
10:00 10:50 Genel İşletme 02 T. ALA
11:00 11:50 Genel İşletme 02 T. ALA
13:00 13:50 Türk Dili-I Online M.A. AYVAZ Muhasebe 08 T. ALA
14:00 14:50 Türk Dili-I Online M. A. AYVAZ Muhasebe 08 T. ALA
15:00 15:50 Muhasebe 08 T. ALA
16:00 16:50
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Büro Yönetimi 08 P.S.IŞIKOĞLU
11:00 11:50 Büro Yönetimi 08 P.S.IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Mikro Ekonomi 09 A.ÖZDEMİR Halkla İlişkiler 08 F.AKAR
14:00 14:50 Mikro Ekonomi 09 A.ÖZDEMİR Halkla İlişkiler 08 F.AKAR
15:00 15:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR Girişimcilik 01 T.ALA
16:00 16:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR Girişimcilik 01 T.ALA
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Pazarlama 09 F.AKAR Büro Yönetimi 08 P.S.IŞIKOĞLU
11:00 11:50 Pazarlama 09 F.AKAR
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ İş ve Sosyal Güv.Hukuku 08 P.S.IŞIKOĞLU
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ İş ve Sosyal Güv.Hukuku 08 P.S.IŞIKOĞLU
15:00 15:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR Etkili ve Güzel Konuşma 08 P.S.IŞIKOĞLU
16:00 16:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR Etkili ve Güzel Konuşma 08 P.S.IŞIKOĞLU
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II E.DEMİR Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II E.DEMİR Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
11:00 11:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II E.DEMİR
13:00 13:50 Ticari Matematik 01 T.Ö.SÖKMEN Teknoloji Kullanımı 09 A. ÖZDEMİR
14:00 14:50 Ticari Matematik 01 T.Ö.SÖKMEN Teknoloji Kullanımı 09 A. ÖZDEMİR
15:00 15:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR
16:00 16:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
11:00 11:50 Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
15:00 15:50 Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
16:00 16:50 Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
                                                                                        PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ
                                                                                   HALKLA İLİŞKİLER PROGRAMI
                     HAFTALIK DERS PROGRAMI
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI                 1. SINIF HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI                         2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel İşletme 02 T. ALA
10:00 10:50 Genel İşletme 02 T. ALA Yönetim ve Organizasyon 08 P.S. IŞIKOĞLU
11:00 11:50 Genel İşletme 02 T. ALA Yönetim ve Organizasyon 08 P.S. IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Türk Dili-I Online M.A. AYVAZ
14:00 14:50 Türk Dili-I Online M. A. AYVAZ
15:00 15:50 Mesleki Yabancı Dil-I 02 P.S. IŞIKOĞLU
16:00 16:50 Mesleki Yabancı Dil-I 02 P.S. IŞIKOĞLU
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR
11:00 11:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR
13:00 13:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I F. ÇAĞLAR
14:00 14:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I F. ÇAĞLAR
15:00 15:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I F. ÇAĞLAR Girişimcilik 01 T.ALA
16:00 16:50 Girişimcilik 01 T.ALA
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Pazarlama Yönetimi 09 F.AKAR
11:00 11:50 Pazarlama Yönetimi 09 F.AKAR Yönetim ve Organizasyon 08 P.S. IŞIKOĞLU
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ Kriz Yönetimi 03 F.AKAR
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ Kriz Yönetimi 03 F.AKAR
15:00 15:50 Halkla İlişkilerin Temelleri 03 F.AKAR Etkili ve Güzel Konuşma 10 P.S.IŞIKOĞLU
16:00 16:50 Halkla İlişkilerin Temelleri 03 F.AKAR Etkili ve Güzel Konuşma 10 P.S.IŞIKOĞLU
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50 Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
11:00 11:50 Müşteri İlişkileri Yönetimi 08 İ.GÜLÜŞ
13:00 13:50 İletişim 03 F.AKAR Metin Yazarlığı 08 İ.GÜLÜŞ
14:00 14:50 İletişim 03 F.AKAR Metin Yazarlığı 08 İ.GÜLÜŞ
15:00 15:50 İletişim 03 F.AKAR Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
16:00 16:50 Halkla İlişkilerin Temelleri 03 F.AKAR Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50 Grafik ve Tasarım Blab-II İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50 Grafik ve Tasarım Blab-II İ.GÜLÜŞ
11:00 11:50 Grafik ve Tasarım Blab-II İ.GÜLÜŞ
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
15:00 15:50 Müşteri İlişkileri Yönetimi 08 İ.GÜLÜŞ
16:00 16:50 Müşteri İlişkileri Yönetimi 08 İ.GÜLÜŞ
                                                                       BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
                                                                         BİLGİSAYAR PROGRAMI
         HAFTALIK DERS PROGRAMI
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 1. SINIF BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR
11:00 11:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR
13:00 13:50 Türk Dili-I Online M.A. AYVAZ Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 Türk Dili-I Online M. A. AYVAZ Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR Mesleki Yabancı Dil-I 02 P.S. IŞIKOĞLU
16:00 16:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR Mesleki Yabancı Dil-I 02 P.S. IŞIKOĞLU
SALI 08:00 08:50 Ofis Yazılımları Blab-I H.ÇELİK
09:00 09:50 Ofis Yazılımları Blab-I H.ÇELİK
10:00 10:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR Sensörler Blab-III H.ÇELİK
11:00 11:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR Sensörler Blab-III H.ÇELİK
13:00 13:50 Sunucu İşletim Sistemleri Blab-III H.ÇELİK
14:00 14:50 Sunucu İşletim Sistemleri Blab-III H.ÇELİK
15:00 15:50 Matematik 02 T.Ö. SÖKMEN
16:00 16:50 Matematik 02 T.Ö. SÖKMEN
ÇARŞAMBA 08:00 08:50 Ofis Yazılımları Blab-III H.ÇELİK
09:00 09:50 Ofis Yazılımları Blab-III H.ÇELİK
10:00 10:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR İnternet Programcılığı-I Blab-III H.ÇELİK
11:00 11:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR İnternet Programcılığı-I Blab-III H.ÇELİK
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ Paket Programlar Blab-I T. ALA
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ Paket Programlar Blab-I T. ALA
15:00 15:50 Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
16:00 16:50 Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 İnternet Programcılığı-I Blab-III H.ÇELİK
11:00 11:50 İnternet Programcılığı-I Blab-III H.ÇELİK
13:00 13:50 Matematik-I 01 T.Ö.SÖKMEN Mikro Denetleyiciler Blab-III H.ÇELİK
14:00 14:50 Matematik-I 01 T.Ö.SÖKMEN Mikro Denetleyiciler Blab-III H.ÇELİK
15:00 15:50 Girişimcilik 01 T.ALA
16:00 16:50 Girişimcilik 01 T.ALA
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50 Grafik ve Animasyon-II Blab-III H.ÇELİK
10:00 10:50 Grafik ve Animasyon-II Blab-III H.ÇELİK
11:00 11:50 Grafik ve Animasyon-II Blab-III H.ÇELİK
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Sunucu İşletim Sistemleri Blab-III H.ÇELİK
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Sunucu İşletim Sistemleri Blab-III H.ÇELİK
15:00 15:50 Bilgisayar Donanımı Blab-III H.ÇELİK
16:00 16:50 Bilgisayar Donanımı Blab-III H.ÇELİK
                                                          ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ
                                                                  ELEKTRİK PROGRAMI
      HAFTALIK DERS PROGRAMI
ELEKTRİK PROGRAMI 1. SINIF ELEKTRİK PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50 Türk Dili-I Online M.A. AYVAZ
14:00 14:50 Türk Dili-I Online M. A. AYVAZ
15:00 15:50 Ölçme Tekniği T.Ö.SÖKMEN Mesleki Yabancı Dil-I 02 P.S. IŞIKOĞLU
16:00 16:50 Ölçme Tekniği T.Ö.SÖKMEN Mesleki Yabancı Dil-I 02 P.S. IŞIKOĞLU
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Bilgi ve İlet. Tekn. Blab-II E.DEMİR
10:00 10:50 Bilgi ve İlet. Tekn. Blab-II E.DEMİR Elektrikte Sistem Analizi ve Tasarımı Elab R.ÖZDEN
11:00 11:50 Bilgi ve İlet. Tekn. Blab-II E.DEMİR Elektrikte Sistem Analizi ve Tasarımı Elab R.ÖZDEN
13:00 13:50 İş Sağlığı ve Güvenliği 03 P.S.IŞIKOĞLU Elk.Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Elab R. ÖZDEN
14:00 14:50 İş Sağlığı ve Güvenliği 03 P.S.IŞIKOĞLU Elk.Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Elab R. ÖZDEN
15:00 15:50 Matematik-I 02 T.Ö.SÖKMEN Girişimcilik 01 T.ALA
16:00 16:50 Matematik-I 02 T.Ö.SÖKMEN Girişimcilik 01 T.ALA
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Elk. Enerji Santrallerı R.ÖZDEN
11:00 11:50 Elk. Enerji Santrallerı R.ÖZDEN
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ Asenkron ve Senkron Makinalar Elab R.ÖZDEN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online E. YAVUZ Asenkron ve Senkron Makinalar Elab R.ÖZDEN
15:00 15:50 Doğru Akım Devre Analizi R.ÖZDEN Sayısal Elektronik 04 H.ÇELİK
16:00 16:50 Doğru Akım Devre Analizi R.ÖZDEN Sayısal Elektronik 04 H.ÇELİK
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Elektromek. Kumanda Sistemleri Elab R. ÖZDEN
10:00 10:50 Ölçme Tekniği T.Ö.SÖKMEN Elektromek. Kumanda Sistemleri Elab R. ÖZDEN
11:00 11:50 Ölçme Tekniği T.Ö.SÖKMEN Elektromek. Kumanda Sistemleri Elab R. ÖZDEN
13:00 13:50 Matematik-I 01 T.Ö.SÖKMEN Mikro Denetleyiciler B Lab III H.ÇELİK
14:00 14:50 Matematik-I 01 T.Ö.SÖKMEN Mikro Denetleyiciler B Lab III H.ÇELİK
15:00 15:50 Doğru Akım Devre Analizi R.ÖZDEN Mikro Denetleyiciler B Lab III H.ÇELİK
16:00 16:50 Doğru Akım Devre Analizi R.ÖZDEN Sayısal Elektronik 04 H.ÇELİK
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Asenkron ve Senkron Makinalar Elab R.ÖZDEN
11:00 11:50 Asenkron ve Senkron Makinalar Elab R.ÖZDEN
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Güç Elektroniği Elab R.ÖZDEN
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online O. İLTER Güç Elektroniği Elab R.ÖZDEN
15:00 15:50 Elektronik Devre Tasarımı Elab R.ÖZDEN
16:00 16:50 Elektronik Devre Tasarımı Elab R.ÖZDEN